حسن عباسی: خودی ها در زمین دشمن بازی می‌کنند

 حسن عباسی: خودی ها در زمین دشمن بازی می‌کنند

گزیده ای از سخنان دکتر حسن عباسی در جمع دانشجویان انشگاه امیرکبیر

دکتر "حسن عباسی" روز چهارشنبه در جمع دانشجویان دانشگاه امیرکبیر به تحلیل وقایع بعد از انتخابات پرداخت و اظهار داشت: همه باید موضع خود را نسبت به جبهه حق و باطل مشخص کنند. افراد مهم نیستند، بلکه مهم جبهه حق و باطل است.
رییس مرکز دکترینال امنیت ‏بدون مرز ایران با انتقاد از یکی از نامزدهای انتخابات گفت: امروز شنیده‌ام که وی از شکایت خود به شورای نگهبان انصراف داده اند، ولی این کار دیگر فایده ای ندارد. امروز دیگر خیلی دیر شده است. هر کس در روز تاسوعا و عاشورا حضور داشته باشد، ثواب می‌برد.

عباسی در ادامه سخنان خود در این مراسم با توصیه به دانشجویان، ادامه داد: اگر در زندگی فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اعتقادی خود بر سر آدم‌ها "قمار" کردید، بازنده خواهید بود. شما باید بر جبهه ها بحث کنید نه بر سر آدم ها.
وی تاکید کرد: بزرگان سیاسی در انتخابات اخیر، خودشان را از چشم مردم انداختند. وقتی خودسازی نباشد، آدم جبهه ها را فراموش می‌کند.
عباسی ، خاطرنشان کرد: در این انتخابات، هم ریزش داشتیم و هم رویش. در برابر ریزش ها که از بین نسل اولی ها و نسل دومی های انقلاب بود، ما به ازای آن رویش داشتیم که از بین دانشجویان و نسل سومی ها بودند.

/ 0 نظر / 11 بازدید