وهابیان وحشیان آدم نما هستند

 

 

آیت الله ناصر مکارم شیرازی در بیانیه ای ضمن محکوم کردن حادثه دردناک مسجد علی بن ابی طالب(ع ) زاهدان بر ایستادگی محکم مسئولین دولتی در برابر این جنایتکاران تاکید کرد.

متن این بیانیه به این شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم "

بار دیگر دست جنایتکاران جهانی از آستین وهابیت تکفیری درآمد و این وحشیان آدم نما در خانه خدا و خانه امیرمؤمنان علی بن ابیطالب(علیه السلام) آن هم در حال نماز بمب گذاری کرده، گروه کثیری را شهید و گروه دیگری را مجروح ساختند.

به گمان اینکه این جنایت می تواند در اراده ملت عزیز ما رخنه ای ایجاد کند یا در میان شیعه و سنی اختلاف بیفکند.

ما ضمن محکوم کردن شدید این جنایت بزرگ بر مسئولین دولتی لازم می دانیم درس عبرتی به این جانیان رسوا که زشت ترین و ناجوانمردانه ترین راه را برای رسیدن به مقاصد شیطانی خود انتخاب کرده اند و در تمام دنیا منفورند، بدهند. همچنین محکم در برابر آنها بایستند تا از تکرار این حوادث دردناک جلوگیری شود و مجرمان و تمام ایادی آنها را در هر لباس و مقامی که هستند تسلیم دستگاه عدالت کنند.

در ضمن علما و فضلا باید افراد عوام نادانی را که بهانه به دست این جنایتکاران می دهند از خواب غفلت بیدار کنند و به آنها بگویند شما هم در این خون های بیگناهان شریک هستید و روز قیامت باید پاسخگو باشید.

از خداوند متعال علو درجات برای آن شهیدان بزرگوار و صبر و اجر فراوان برای بازماندگان آنها و شفای عاجل برای مجروحان حادثه مسئلت داریم.

والسلام علیکم ورحمة الله و برکاته

ناصر مکارم شیرازی

 

/ 0 نظر / 9 بازدید